Wyślij wiadomość

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.

Wyślij wiadomość
*Pola wymagane
Oferta

O firmie

Dlaczego my?  

Na polskim rynku istniejemy od 1992 roku, jesteśmy jednym z pierwszych sklepów rowerowych w Warszawie, dlatego możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w tej branży. Obecnie posiadamy dwa sklepy i serwisy rowerowe/narciarskie w Warszawie.   Kierując się coraz większą rzeszą klientów, którzy nam zaufali, w marcu 2010 powstał nasz największy salon rowerowy. Znajduje się on na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12 (róg Lanciego).   Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, aby nasi klienci podzielali naszą pasję!  

Części rowerowe, serwis rowerów, rowery miejskie – to wszystko u nas znajdziesz!  

Do swojej pracy podchodzimy z nieukrywaną pasją. Nie pracują u nas przypadkowe osoby – wszyscy podzielamy to samo podejście do tematu. Rowery po prostu są nieodłączną częścią naszego życia! Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w branży, dlatego możemy Ci pomóc wybrać rowery górskie, czy rowery elektroniczne, idealnie dopasowane do Twoich upodobań i sylwetki.  

Stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę. Jak już wspominaliśmy, Warszawa to aż 3 nasze sklepy, w tym ten największy, którego siedzibą jest Ursynów. Znajdziesz w nich rowery Kellys i rowery Merida – dobrze znane wszystkim fanom dwóch kół. Wybierając sprzęt z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższą jakość i techniczne oraz merytoryczne wsparcie. 

Rowery – posiadamy jedną z najbardziej rozbudowanych ofert!  

Wspominaliśmy o merytorycznym i technicznym wsparciu. To nie są czcze słowa – nasi pracownicy służą Ci radą i pomocą. Ponadto, oferujemy serwis rowerów. Do tego, części rowerowe, które możesz zamówić w jednym z naszych sklepów. Jeśli Warszawa ani tym bardziej Ursynów, nie jest Twoim miejscem zamieszkania, możesz przejrzeć naszą ofertę online. Jeśli chodzi o:  

  • rowery miejskie,
  • rowery górskie,
  • rowery elektryczne,

  posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę. Znajdziesz u nas najpopularniejsze marki, takie jak rowery Kellys, czy rowery Merida.  

Masz problem ze sprzętem? Nasz serwis rowerów go rozwiąże!  

Oferujemy nie tylko nowy sprzęt. Jeśli chodzi o rowery, możesz też liczyć na w pełni profesjonalny serwis. Nasi specjaliści zadbają o Twoje rowery miejskie, czy rowery górskie. Również osoby, preferujące rowery elektryczne mogą liczyć na naszą pomoc. Możemy tak prężnie działać dzięki niezwykle bogatemu doświadczeniu. Istniejemy bowiem od roku 1992! Warszawa – to tu otworzyliśmy pierwszy sklep. Dziś to dwa salony, w tym największy, który znajdziesz na Ursynowie.

Galeria

Nasze sklepy