Wyślij wiadomość

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.

Wyślij wiadomość
*Pola wymagane
 • Przetestuj rower swoich marzeń

  2018-03-28

  Przygotowaliśmy ponad 30 rowerów z najwyższej półki, które będzie można przetestować w całej Polsce. Koniecznie sprawdźcie, co daje jazda na rowerze MERIDA z najwyższej półki.

  Możesz bezpłatnie przetestować topowe modele do jazdy w terenie i na szosie. Nie przegap okazji!

  Więcej informacji wkrótce!

  Czytaj dalej
 • BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

  2018-03-15

  Legion Serwis po raz kolejny zaprasza na testy najnowszych modeli rowerów MERIDA.

  Czytaj dalej

Oferta

O firmie

Na polskim rynku istniejemy od 1992 roku, jesteśmy jednym z pierwszych sklepów rowerowych w Warszawie i dlatego możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w tej branży. Posiadamy trzy sklepy i serwisy rowerowe oraz serwis narciarski w Warszawie.

 

Kierując się coraz większą rzeszą klientów, którzy nam zaufali, w marcu 2010 powstał nasz największy salon rowerowy. Znajduje się on na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12 (róg Lanciego).

 

Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, aby nasi klienci podzielali naszą pasję!

 

Z pasji do roweru stworzyliśmy amatorską grupę rowerową Legion-serwis Active Jet Merida Team i od wielu lat bierzemy udział w maratonach MTB i wyścigach szosowych. Nasze sukcesy przyczyniły się do zwiększenia ilości klientów, ponieważ służymy fachową radą popartą pasją i osiągnięciami sportowymi. Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, aby nasi klienci podzielali naszą pasję i dobieramy najlepszy sprzęt dla każdego klienta indywidualnie w zależności od potrzeb.

 

Legion Serwis oferuje również serwis narciarski i snowboardowy (czynny od października do kwietnia). Pracujemy na profesjonalnych maszynach szwajcarskich firmy MONTANA.

 

Podstawą udanych zakupów jest informacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania mogą Państwo się z nami skontaktować telefonicznie, e-mailowo lub poprzez nasz profil na Facebooku. Na każde zadane pytanie postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

Towar, który oferujemy, jest fabrycznie nowy, objęty gwarancją, pochodzi wyłącznie od legalnych importerów bądź krajowych hurtowni.

 

Co zyskujesz kupując u nas?

 

Pewność, że kupujesz towar w 100% oryginalny i sprawdzony przez profesjonalistów!

 

Zapraszamy do zakupów!

Galeria

Nasze sklepy