Formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.

Wyślij wiadomość
*Pola wymagane

Oferta

O firmie

Na polskim rynku istniejemy od 1992 roku, jesteśmy jednym z pierwszych sklepów rowerowych w Warszawie i dlatego możemy poszczycić się największym doświadczeniem w tej branży. Obecnie posiadamy trzy sklepy i trzy serwisy rowerowe/narciarskie w Warszawie.

 

Kierując się coraz większą rzeszą klientów, którzy nam zaufali, w marcu 2010 powstał największy salon rowerowy. Znajduje się on na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej 12 (róg Lanciego).

 

Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, aby nasi klienci podzielali naszą pasję!

 

Z pasji do roweru stworzyliśmy amatorską grupę rowerową Legion-serwis Active Jet Merida Team i od wielu lat bierzemy udział w maratonach MTB i wyścigach szosowych. Nasze sukcesy przyczyniły się do zwiększenia ilości klientów, ponieważ służymy fachową radą popartą pasją i osiągnięciami sportowymi. Dla nas dzień bez roweru to dzień stracony, dlatego dbamy, aby nasi klienci podzielali naszą pasję i dobieramy najlepszy sprzęt dla każdego klienta indywidualnie w zależności od potrzeb.

 

Legion Serwis oferuje również serwis narciarski i snowboardowy (czynny od października do kwietnia). Pracujemy na profesjonalnych maszynach szwajcarskich firmy MONTANA.

 

Podstawą udanych zakupów jest informacja, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania mogą Państwo się z nami skontaktować telefonicznie, e-mailowo lub poprzez nasz profil na Facebooku. Na każde zadane pytanie postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

 

Towar, który oferujemy, jest fabrycznie nowy, objęty gwarancją, pochodzi wyłącznie od legalnych importerów bądź krajowych hurtowni.

 

Co zyskujesz kupując u nas?

 

Pewność, że kupujesz towar w 100% oryginalny i sprawdzony przez profesjonalistów!

 

Zapraszamy do zakupów!

Galeria

Nasze sklepy